Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok az ebayról...

Hogyan tudok az ebayról rendelni? Persze nem a magyar verzióra gondolok. Telefont szeretnék rendelni, pl 100$-ért. Postaköltség ha jól látom 26$. Ez létezik? Ezt hogy kell fizetnem hogy tudom átvenni? Vámot kell fizetni, agy hasonló?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 20:07
 1/4 anonim válasza:

Hát angolul kell végigmenni a lépéseken, mi pay-pal-lel fizettünk. Postaköltség változó, nekünk ingyen volt például.

Kihozzák postán és ott tudod átvenni. Vámot csak akkor kell fizetni ha belenéznek a vámosok a dobozba (többség tapasztalata alapján általában nem teszik meg, de vannak kivételek is!)


Nekem nem terheltek vámot szóval azt nem tudom hogy megy.

És ügyelj hogy csak olyan eladótól rendelj akinek rengeteg eladása van és pozitív értékelései, mert ha nem küldik el és lenyúlják a pénzt akkor hiába reklamálsz.

2012. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paypalnál van pénzvisszatérítés, ott nem nagyon tudják lenyúlni.
2012. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te is ájfont akarsz 20 ezerért fogadjunk...

Az ebay egy aukciós oldal főként, gondolom épp aktuális licitet láttál, másrészt az ottani telefonok ritkán kompatibilisek itthoni hálózatokkal.

2012. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen eBayezek, de a telefonok, főleg az iPhone ott is ugyanannyiba kerül, mint itt. Ha olcsóbban találsz, az feltehetőleg kamu. eBayen az apróságok olcsóbbak. Én mindig Hong-Kong-ból rendelek, ott a legolcsóbb és többnyire ingyenes a csomagküldés kis hazánkba.
2012. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!