Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jo a cyanogen? Annyit...

Mire jo a cyanogen? Annyit tudok, hogy a kamera rosszabb felbontasban vesz fel. Elonyoket tudtok irni nekem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy átszabott Android, ami nem tartalmaz gyártói tartalmakat. (Főzött ROM) A kamerás állításod hülyeség.
2012. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es jo valamire?
2012. okt. 1. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokkal gyorsabb, és kevesebbet eszik, mint a gyári rendszere a telefonnak. Ráadásul vannak extra képességei is.
2012. okt. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem X8-on van. Ami a telefon hátránya, hogy csak 2.1-es android van rá gyárilag, így viszont fel tudok tenni CM7-et, ami 2.3.7-es, frissebb android.


Gyárilag nincs multitouch, CM-ben van. Nincsenek telepítve felesleges le nem törölhető alkalmazások, alapból tudok SD kártyára is telepíteni, míg a gyáriban csak telefonmemóriára (ami nem sok). Persze javítani lehet a gyári telefonon is, de az több macerával jár.


Kameráról nem tudok nyilatkozni, az nekem alapból a leggagyibb.


Amúgy nekem most GingerDX van fent, CM7-es, legfrisebb verzió, folyamatosan dolgoznak rajta, újítgatják, optimalizálják, és stabil kiadások jönnek hozzá.


Sztem telefonfüggő is hogy megéri e lecserélni vagy sem, X8-ra mindenképp megéri, de pl ott ahol folyamatos gyári támogatás jön 4.1-es, meg az aktuális legújabb androidra, ott lehet nem cserélnék.

2012. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!