Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola xt720-as telefonomatr...

Kamikazemagic kérdése:

Motorola xt720-as telefonomatra akartam feltenni az android 2.3.7-es rom-ot és sajnos nem sikerült, nem is indul el a telefon! Mit tegyek hogyan tudnám visszaállítani a régi rom-ot?

Figyelt kérdés
Ha tud valaki segítsen! Előre is Köszi!

#Android #indulás #Motorola #ROM #Android 2.3.7 #Motorola XT720 #motoroi #gingerbear #rom visszaállítás
2012. okt. 1. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Download módba teszed és rsd lite-tal felteszed a gyári romot. Illetve ha még elindul recovery-be akkor onnan újra tudod tenni azt amit most próbáltál.
2012. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi segítséged, de Nem tudod hogyan lehet Dowload módban indítani, mert billentyűkombinációval csak a Bootloader módot sikerült behozni és így a gép sem érzékeli normálisan!

Sajnos a Recovery módot nem tudom elindítani!

2012. okt. 2. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, igen. Ez a bootloader mód kell, csak elírtam. Bocs.

USB driver nélkül nem is fogja felismerni. Nekem is volt ilyen telefonom, elszórkaztam ezzel én is, mert hiába telepítettem fel minden vackot a Motorola oldaláról usb driver címszóval elég nehezen akart összejönni. De végül a Motorola helper agent vagy mi volt a neve a szinrkonizációs programnak egy pár újratelepítés és gép újraindítás után feltett minden driver-t és aztán már működött. Ezt így ajánlatos feltenni, meg végigpróbálni az összes csatlakozót a gépen és kis kitartással a te géped is fel fogja ismerni, hogy nem épp hagyományos módon van rákötve a telefon és fogod tudni használni az rsd lite-ot.

2012. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a segítséged, Sikerült feltelepíteni a gyári romot! Tökéletesen működik! :)
2012. okt. 3. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!