Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Telenor...

Mi a véleményetek a Telenor One Touch S (Alcatel OT-995) telefonról, főként a megbízhatósága érdekelne hogy sok a hibás készülék belőle?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, megvagyok vele elégedve, megéri az árát,az enyémnek semmi baja szóval arról hogy sok hibás van-e arról nem tudok semmit. 1 gond van vele, hogy gyárilag tele van felesleges appokkal amiket nem lehet törölni, de egy root megoldja a problémát vagy reméljük hogy az ICS-ben nem lesznek benne
2012. okt. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon.
2012. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

3 hete van, tökéletesen működik, szeretem.

A párom 2 héttel előbb vette, az övé most van másodszor szervízben (nem ismeri fel a sim kártyán lévő telszámokat). De szerintem csak véletlen hogy az övé hibás.

2012. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is OT-t vettünk, bár a 990-et még 1 éve, én most veszem meg majd a 995-öt. Nekünk is mondták, hogy nem ajánlják mert hibásak, ők kicserélik meg minden, persze, van garancia csak macera. Erről azt kell tudni, hogy nem az összes hibás! ezek szériahibásak lettek , vagyis az x millió telefonból van kis százalékban hibás telefon köztük, tulajdonképpen selejtesre sikerültek csak nem válogatták ki...az én páromnak tökéletesen működik, jobban mint egy felkapott ZTE Blade vagy ZTE Atlas, szóval szerencse kérdése, més me gpont belenyúlt :) De ezek nem eget rengető hibák .Remélem szerencsés leszek én is :)
2012. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!