Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Otthon nem tudok létrehozni...

Otthon nem tudok létrehozni wifit?

Figyelt kérdés
van routerem amit adtak alapból a upc-sek vagy az teljesen más? akiknek wifijük van azok,hogy csinálják? mobilnet vagy mi?
2012. okt. 2. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Wifis router kell hozzá. A upc-sek nem routert adnak, hanem modemet.
2012. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem kell hozzá csak egy wifi-s router. Amit a upc-sek adtak az gondolom csak a modem lesz (nekünk csak azt adtak) és ehhez kell majd venni egy wifi-s routert.
2012. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Veszel kb. 5000 Ft-ért egy wifi routert, aztán azzal megosztod!

Ha csak ritkán kell, akkor egy közepesebb mobilkészülékkel (Samsung galaxy, Alcatel 918, ezekkel próbáltam már,) is lehet wifi megosztást csinálni, ha van mobilneted!

2012. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A te esetedben egy szakember fog kelleni, aki látott már hálózatot.

Egyébként nem olyan nagy ördöngősség: egy wifi router kell hozzá. Ha az UPC tényleg routert adott, akkor annak helyére kell beállítani, ha nem router, akkor pedig az után kell tenni a wifi routert.

De mondom (írom): szólj valakinek. 7-8 rugóba belefér a router és a munkadíj is.

(Csongrádban én is megcsinálom)

2012. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen modemet adott a UPC? Ha Cisco EPC3925-öt akkor abba alapból van Wi-Fi.
2012. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pesten 2-3 sörért én is megcsinálom (attól függően, hogy mennyire laksz messze). :D

Routerből ezeket ajánlom:

[link]

[link]

2012. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá szakember, el ne hidd, én se tudtam, mit adtak meg mit nem, de miután elmondták, hogy kell vegyek egy wifis routert, képes voltam venni egyet, ha ezt kéred ezt adják az eladók, sőt még arra is képes voltam, hogy a neten utána nézzek mi mit jelent a tulajdonságai között és tök jót választottam, aztán hazahozva úgy nézett ki, hogy kinyitottam, rajta volt a papíron, hogy ELŐSZÖR EZT ÉS EZT CSINÁLJA (most nem emlékszem, hogy dugjam bele, vagy tegyem be a CD-t) AZTÁN EZT, megcsináltam, feljött a telepítő és ott is hülye biztosan el van magyarázva, hogy mi micsoda. Aztán ennyi, azóta is jó.


Nehogy ezért fizess valakinek, olyan gyökér vagyok a számítógépekhez, hogy hihetetlen, de mégis egy kis olvasással egy komplett saját gépet összeraktam, úgy, hogy én választottam ki a darabokat, meg magamnak osztottam meg a netet meg ilyenek. Nyilván nem tudok mindent megcsinálni, de azért ezek annyira nevetséges dolgok, hogy ha csak a leírást követed, akkor is sikerülni fog.


Ez olyan, mintha azt mondanák, hogy ha még nem főztél hívj szakácsot egy hagymás tojáshoz is.

2012. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: lehet, hogy te vagy a kellemes kivétel, sőt lehet, hogy a kérdezői is az, de én a főzést a barátnőmre hagyom, mert a tál helyett tányért mondok és bizonyos húsoknak sem tudom a nevét meghatározni :)
2012. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!