Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vélemények? Kopik...

IPhone 5 vélemények? Kopik vagy sem? Jól működik?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a fekete iPhone5 könnyen kopik.Ez igaz?Akinek van iPhone5-je annak hogy tetszik a telefon?És nem érdekelnek az anti-iPhone féle válaszok.Köszönöm.
2012. okt. 2. 17:14
 1/1 Gáboritó válasza:
Nekem hat napja van ,fekete 16gigás,az elmúlt 3 napban piszkosul lestem,hogy észrevegyem ha az enyémen is megjelenik vmi de semmi ....egészen ma estig ..... Bár csak egy mákszemnyi kis kopásról van egyenlőre szó de kiváncsi vagyok mi lesz a folytatás és arra is ,hogy ha ez tényleg olyan komoly és általános probléma lesz akkor hogyan fog reagálni az Apple !?!?!?!
2012. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!