Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2005-ben kapott telefonszám...

2005-ben kapott telefonszám használható még, ha eddig nem volt használva?

Figyelt kérdés

2005-ben lebeszéltem ami rajta volt, majd nem töltöttem fel utána, mert a régi számomat használtam. (Domino kártyás volt.)

Most szükségem lenne egy másik telefonszámra. Telefonkészülék lenne hozzá.

Használhatóvá tehető valahogy a régi szám? És ha igen, hogyan? Ha nem, miért nem?



2012. okt. 2. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be, kérdezd meg, de nagy valószínűséggel már kiosztották másnak.
2012. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez már nem használható.

Feltöltős csomagban a lebeszélt egyenleg után 1éved van arra(egyes csomagoknál ettől is kevesebb) hogy ismét feltöltsd és használd.

1 év után törlik a számot és az ahhoz tartozó azonosítókat a rendszerból majd azt újra kiadják ügyfeleknek.

Ilyen hosszú idő után jó esély van arra hogy azt a számot már valaki más használja-próbáld csak meg hívni és lehet kicsörög!

De ne csüggedj feltöltős simet már 500 ft-ért vehetsz így lesz sim a készülékbe.

2012. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!