Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dominó Kártyával vett telefonb...

Dominó Kártyával vett telefonba bele lehet tenni az előfizetős sim kártyát? Mind a kettő t . Mobilos ugyanis a telómat nem tudom feltölteni vmi oknál fogva. Maga a töltő működik mert más telót feltölt.

Figyelt kérdés
szerintem a telefonomba nem érintkezik vmi, ahogy felteszem tölteni, nem csinál semmit. esetleg erre ötlet h mi lehet a probléma?
2012. okt. 3. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bele lehet tenni igen.

Kérdezd meg talán T-Mobile-t hogy miért nem lehet tölteni!

Az érintkezési problémákat szerviz talán tudja orvosolni.

2012. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget. igen viszem a telót, csak addig is szerettem volna tudni h beletehetem e vagy sem.vagy okozz vmilyen problémát.de gondolom akkor be sem tudnám kapcsolni a telót.

Mármint nem fogadná el a kártyát.

2012. okt. 3. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A SIM ugyan olyan, a szolgáltató oldalán dől el, hogy előre megadott összegből vonja le a levonandót, vagy hozzáadja a számlához.
2012. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. ebből az igent vontam le.
2012. okt. 3. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!