Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik EZEK közül...

Szerintetek melyik EZEK közül a legjobb ár/tudásban?

Figyelt kérdés

ipod touch 3g 32gb/motorola defy/SE live with walkman/zte blade/ samsung galaxy ace.....

(használtan vennék csak,szóval az árak ugyanott vannak kb)



2012. okt. 3. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az iPod touch nem telefon, így kiesik. A ZTE és Ace gyenge, utóbbi még drágább is. Inkább SE Live.
2012. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sztem motorola defy nekem volt ZTE Bladem is megvoltam vele elégedve te tudod.
2012. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a mostani telefonom t-mobile vairy text 2.így is kilőve az ipod hogy nem olyan "régi" telefonom van mellé? ár miatt nem tudok dönteni,de úgy hallottam hogy ebben a katehóriában az SE lww a legjobb...valaki cáfol,vagy ajánl mási is(kivéve huawey y200) ?
2012. okt. 3. 17:49
 4/6 anonim válasza:
Az iPod nem telefon. :) Amúgy... Motorola Defy, egyértelmű.
2012. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
összevetve a se lww tudásilag jobb mint a defy nem? igaz képernyőbeli különbség is van, nem is kevés,de ha azt nézzük hogy a defyt használtan kapom meg annyiért mint a lww-t használtan,jobban megéri nem? mert én inkáb a minőségre és a tudásra mennék,mint a kijelző nagyságára és a márkára.nem erősködök,csak erre kérnék cáfolatot hogy melyik a jobb pl rudásban,meg amit tudtok mindani hogy melyiknek van előnye illetve hátránya :)
2012. okt. 3. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az LWW jobb mint a Defy...
2012. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!