Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 XM szoftverfrissíté...

Nokia 5800 XM szoftverfrissítés valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nokia 5800-ám van V 52.0.007-es szoftverrel. A neten olvastam, hogy van már rá V 62-es szoftver is, de hiába megyek rá a telefonon, hogy frissítsen nem találja az új szoftvert. Felraktam a Pc suite nevű programot, de ott sem talál frissítést a telefonra. Valahogy mindenképp szeretném újra rakni, mert a zenelejátszóm nem indul el, és a képeket sem engedi szerkeszteni a telefon. Szerintem ez szoftveres hiba lehet, és úgy vagyok vele, hogy akkor már a legújabbat raknám rá. Valaki tudja, hogy mi a megoldás? Válaszokat előre is köszönöm! Üdv,

2012. okt. 3. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
független a telefonod?
2012. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
T-mobile függő
2012. okt. 3. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
A T mindig később adja ki a frissitéseket.Kb.1 hónappal a megjelenés után,úgyhogy várnod kell még.De ha nem akarsz,akkor navifirmmel kell letölteni a szoftvert és Phoeniyel kell feltenni a telóra.
2012. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Phoenix
2012. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy kis segitség: [link]


navifirmből 1.7 a legfrissebb,Phoenixből:Phoenix_Service_Software_2012.04.003.47798

2012. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. nem mostanában adták ki, már régebb óta fent van neten is pár hónapja. esetleg tudunk privátba beszélni? ha neked is jó:) üdv,
2012. okt. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!