Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Samsung galaxy S 3?

Iphone 5 vagy Samsung galaxy S 3?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

utolsónak:

A nokiának tényleg jobb , az új lumia 920 nak is. De az Sgs 3 nál viszont az iPhone 5 kamerája sokkal jobb... csomó teszt van és kb mindenütt azt mondják ,hogy jobb (én láttam már sgs 3 kamerát , tényleg szép , de túl mű minden a képen v a videón)

2012. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Lumiának a kamerája az jobb, mint az iPhone-é, de nem ezt írták hogy az iPhone 5 kamerája a legjobb a piacon, hanem hogy az S3-nál sokkal jobb!
2012. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mokkacsino ***** válasza:

Lehet a szifon is, de akkor a térképét ne használd, kivéve ha szereted a nagy kihívásokat és kalandokat. :)


Egyébként meg tökmindegy. Az Iphone 5 kiegyensúlíozottabb, de zárt, a szoftverek hozzá drágák, és az a hype amit meg kell fizetni kicsit sok.


Az Android kevésbé stabil, kevésbé kiegyensúlyozott, de jól , sőt nagyon jól használható rendszer, sok sok ingyenes és jól használható progival.


A telefonokra rátérve egyiknek sem üti meg a nikon D500-as kameráját, de mindegyik jól használható képet csinál. Ebben tényleg a Nokia a nyerő. De ne feledkezzünk meg a HTC One X-ről sem.


PRocesszor 4 mag. Alapvetően itt már tökmindegy, hogy melyik milyen gyors. A szoftverek száguldanak mindkettőn.

Az akkumulátor szerintem kicsit jobb a szifonban. Viszont az Apple tojik a szabványra és ez baj. Nincs nfc és dlna. Jó ez csak annak baj, aki használná. :)

2012. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig Androidos telefonjaim voltak, teljesen jó. Néha kicsit fagyogat, de nem jelentős. Aztán lett egy Ipad-em. Háááát... az állam is leesett. Van itt sokféle kütyü, de ez visz mindent!!! Most már tudom, hogy a kis Samsungomnak lassan pá-t intek, és a következő telefonom csakis Iphone lesz! A műszaki részt fentebb leírták, egyébként meg tényleg mindegy, attól függ, melyik tetszik jobban. (Mindkét oprendszer alatt megtalálod ugyanazokat a progikat, az tényleg igaz, hogy az Android alatt több az ingyenes, és olcsóbb a fizetős program). Nekem spec nem tetszik az a hatalmas ellapított tégla (S3), az új Iphone viszont karcsú, elegáns, igényes. Fogd meg mindkettőt, kukkants bele a pénztárcádba - egyik sem olcsó - és dönts.
2012. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!