Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 ra hol találom meg...

Nokia 5800 ra hol találom meg az androidos programot?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi az egyik videoportálon láttam hogy nokia 5800 ra android volt telepítve. próbáltam letölteni de sehonnan nem tudtam. Meg az is érdekelne hogyan kell feltelepíteni

2012. okt. 3. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az android az egy operációs rendszer az androidos program pedig egy olyan program ami androidon fut.És a Nokia 5800-ra NEM LEHET feltenni az Androidot.
2012. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a nokiák symbyánosok, de videó van fent a neten hogy androidos az menü sok program rajta
2012. okt. 3. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az biztos fake.Lehet hogy csak téma vagy valamit belepiszkáltak, kicserélték a belsejét egy másik telóra stb.Számos varáció lehet hogy hogyan csinálták de normál esetben nem lehet rakni rá, mert akkor semmi értelme nem lenne hogy symbiannal adják ki a telóikat.
2012. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!