Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok olcsón mobilt venni?

Hol tudok olcsón mobilt venni?

Figyelt kérdés

Hello!


Az volna a kérdésem hol tudnék olcsón (22 ezerig) érintőképernyős mobilt venni, amiben van wi-fi illetve tudok mp3-at hallgatni vele (illetve ha lenne benne java az már csúcs lenne).


Találtam egy lapot:

[link]

Nem tudom, ez mennyire megbízható lap, valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. okt. 3. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Tescoban 9900 Ft-ért volt 5500 Ft lebeszélhetőséggel augusztusban. Nem okostelefon, csak érintőképernyős.
2012. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gsmline.hu, olcsobbat.hu, jofogas.hu, stb.
2012. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A belinkelt honlapon gagyi kínai utánzattelók vannak, ezeket használják É-Koreában kínvallatásra. Szolgáltatónál vagy GSMline-nál érdemes nézelődni, amik ennyiért szóba jöhetnek és használhatóak azok a Huawei Y200 és Sony Xperia Tipo.
2012. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

azt tudom hogy gagyi kínai, de hát nem is okostelefont mondtam, mert az 80 ezer ami normális is.


Megnézem gyors az ajánlottakat is, talán sikerül találni valamit, mert a mostani már totálkáros, kihangosítóval is nehéz telefonálni vele :(


Egyébként telenor-os vagyok (ha nem kártyafüggetlen a mobil)


KÖszöönm az eddigi válaszokat megy a kis zöld kéz :)

2012. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vatera,cserebere,jófogás,apród,expres, de jó barátod a google és segít keresgélni :)
2012. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MurdR válasza:
Vatera, apród, hardverapró
2012. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mengéztem ezt az oldalt amit belinkeltél szerintem egy klasz oldal jó kis telók vannak rajta olcsón ha megnézed a minőségével szerintem semmi baj nincs hisz vannak az oldalról kommentek és eddig én csak pozitívat látok sokan írják hogy ami Kínai az szar .... szerintem ha belegodolunk szinte minden telefonom Kínai de amúgy, ha szerinted nem jó néz körül az apród.hu-n, vaterán jófogáson is van egy pár egész jó áron szerintem tesco mobilt ne vegyél nekem is olyan van Samsung Gt-C3050 szerintem nem olyan jók a tesco mobilok én inkáb a jófogást ajánlom vagy azt az oldalt amit belinkeltél
2013. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!