Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a Blackberry...

Bazsiqa kérdése:

Hogyan lehet a Blackberry 8520ra ingyen facebookot csinálni?

Figyelt kérdés
Láttam olyat, hogy valami 0.facebook kell meg ilyenek de sajna nem értek hozzá, megköszönném ha valaki tudna segiteni. Ja és még azt szerettem volna megkérdezni, hogy hogy lehet azt megcsinálni hogyha facebookon megosztok valamit vagy bármi írja h Blackberry használatával. Előre is köszönöm

2012. okt. 3. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ha meg vannak rajta az alap t..mobile netes beállítások..és aktiválva van a net start szolgáltatás. akkor mennie kell de ugy hallottam hogy kell hozzá asszem 15ft hogy menjen.. a net startot meg úgy kell aktiválni hogy el küldöd sms ben a 1430-as számra nagybetükkel szóköz nélkün hogy +NETSTART
2012. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Neuhauser László ***** válasza:

BlackBerry böngészővel nem fog menni, sem Opera Mini - vel

BB-re kell szerezni (letölteni) egy másik fajta böngészőt (nem tudom, milyenek vannak,még soha sem volt BB-m,)


Ezt a 1430-as telefonszámon mondta az automata mikor a "mobilinternet és facebook zero" - nál "kérdezősködtem"

2012. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2012. okt. 3. 22:32
 4/5 A kérdező kommentje:
csak 1 probléma van, hogy nem tmobile-s vagyok:S akkor mivan?:D
2012. okt. 3. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor a szolgáltatód valamelyik fizetős csomagját kell használnod.


A 0.facebook.com csak t-mobile-nál működik.

2012. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!