Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hálózatválasztást miért nem...

Hálózatválasztást miért nem tudom beállítani, automatikusról-kézire?

Figyelt kérdés

Ráment, Orange SK hálózatra, nem tudom a kézi beállítást választani, ugyanis azt írja ki, hogy a kérésem elutasítva. Pannonos kártya, Nokia 6280, újszerű, de használtan vettem, egyébként független a telefon. Borsod-megyei vagyok. Igaz-e, hogy dupla pénzösszeget von le ez a hálózat?

Segítsetek, mert nem tudom beállítani, mivel csak a "vissza" funkció "működik", ezért nem tudom mitévő legyek, így most kikapcsoltam.


2009. aug. 4. 18:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy a kijelző felső részén, a térerő, és az aksi töltöttségi szintkijelzője mellet van egy kis szürke lakat, de kinyitott állapotot jelez. Ezidáig soha nem láttam, sem ezen a telefonon, sem másikon, mit jelenthet?

Nem lett semmi sem átállítva, nem tudom mi lett vele.

2009. aug. 4. 18:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be a menü egy másik részébe,ahol a hálózatok priorítását tudod beállítani és ott a pannont(vagy amelyik kell) állítsd első helyre ,utána hálózatkeresés és ki kell adnia a pannont, ha van térerő.Ha nincs mert olyan helyen vagy a kézi nem fog átállni a pannonról,de telefonálni sem fogsz tudni,mert nem talál hálózatot.
2009. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!