Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet nokia lumia 710-en...

Hogy lehet nokia lumia 710-en beálitani a mp3-as zenét csengöhangnak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A Windows Phone-on sehogy.Szedd le piactérről a Free Ringtones alkalmazást,keresőjébe beírod az előadót azt 100 hogy kidobja,lemented az alkalmazáson belül,aztán az alkalmazásból a telefonra.Ennyi.

Nehezebb.:Leszedsz a pc-re egy zenevágó programot,megvágod úgy 20-30mp-re a kívánt zenét,bedobod a Zune-ba,jobb egér gomb,műfajt átírod Ringtone,majd áthúzod a telefonra.Az egyedi csengőhangokhoz rakja,nem a zenékhez.Hát ennyi.

2012. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ akkor ez a telefont lehet a kukába dobni se zene se semmi nincs rajta
2012. okt. 5. 05:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért?Zune programot leszeded netről,azt átdobja a számítógépen lévő zenéidet a zunera.Nem is értem miről beszélsz,mi a baj?Ingyen program,free ringtones is ingyenes.Más telefonon sincs gyárilag zene,azt neked kell rárakni a gépről.Nem értem.Ja,a zenéket azt normálisan rá lehet dobni a telóra,még albumborító képet is keres a neten a Zune,csak a csengőhang ilyen trükkös.Nincs saját számítógéped?vagy mi a gond,nem értem?Vagy 400 zene van a telómon,albumokhoz borítót is loptam a netről,mintha fizetős lenne,persze nem,csengőhangért se kell fizetni egy fillért se,leszedtem úgy tízet.MI A GOND?
2012. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát rakjál rá zenét a számítógépről a Zune-on keresztül!!!Free Ringtones-ban előre megvágottak a zenék,szedd le a kedvenceidet!!!Zune olyan mint az iPhone-nak az iTunes,azon keresztül tudsz zenéket,képeket,videókat,dobni a telefonra.

[link] Innen szedheted le a zune-t.

Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

2012. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Piftu75 válasza:
Köszi.
2015. dec. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!