Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a telefonomra...

Hogyan tudok a telefonomra játékokat rakni?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson XPeria X8-am van, 1.6-os androiddal. Van g-mail fiókom is, már csak valahogy meg kéne oldanom a helyzetet. Légyszíves segítsetek. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2012. okt. 5. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj be a MARKET-ra.
2012. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben kéne, mert nem vagyok tájékozódott az ilyenben.. :S
2012. okt. 6. 13:36
 3/3 anonim válasza:
Lépj be market-be. Keress valamit, amit szeretnél. Menj rá és nyomj rá a downloading gombra. Utána elkezdi szedni, és magától telepíti. Ajánlok játékokat: Pou, Online Soccer Manager, Kick it out!, Shakes & Fidget A szerepjáték. Ha akarod nézd meg milyen, és ha akarod töltsd le. A Pou egy olyan játék amiben egy űrlényről kell gondoskodni. Az Online Soccer Manager az egy foci manager. A nevem intergalaktikus harcos. A Kick it out egy manager de foci. Az a nevem, hogy damjan serege. A Shakes & Fidget A szerepjáték egy szerepjáték. Ha letöltöd, akkor van egy olyan mellette, hogy „A világ" azt állitsd be amelyikre szeretnéd. Aztán pedig nyomj rá, hogy karakter létrehozása. De ha van akkor pedig jelentkezz be csak írd be a neved és a jelszavad. Én a Világ 6-on vagyok és az a nevem, hogy goku66. Szia nézd meg ezeket és ha akarod töltsd le. Viszlát.
2014. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!