Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélnem a ZTE...

Megéri lecserélnem a ZTE Skate-emet egy Htc Chachacha-ra?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a ZTE-met, attól eltekintve, hogy néha fogja magát és lefagy/kikapcsol. szinte hozzá vagyok nőve, de fél év alatt sem sikerült megbarátkoznom az érintőképernyős gépeléssel. letöltöttem vagy 5 különböző billentyűzet programot, de egyikkel sem tudtam elég gyorsan és helyesen gépelni. tudom hogy belehet állítani auto correctionre, de azt nem szeretem, mert nem szoktam átolvasni amit írok, csak később és akkor derül ki hogy tök másra javította ahelyett mint amit én akartam. szóval úgy gondoltam, visszatérek a hagyományos billentyűzet/ qwerty billentyűzetre, viszont nem akarok megválni az érintős résztől sem. így találtam erre a modellre. de nem vagyok teljesen biztos benne hogy jó választás/ döntés lenne e. ebben szeretném a segitségeteket kérni... köszönöm
2012. okt. 5. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Swiftkey 3-mat próbáltad már?

Legjobb billentyűzet, magyarul is tud, akármit írok, az esetek 99%-ában eltalálja, pedig csak úgy gépelek, hogy nagyjából meglegyen a szó, és tök jól kijavítja.

Próbáld ki, ha az sem tetszik akkor válts fizikai billentyűzetesre, de akkor már SE Xperia Mini Pro-ra.

2012. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!