Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te mit szoktál csinálni az...

Te mit szoktál csinálni az iPhone-odon? (ha van)

Figyelt kérdés
mire használod?
2012. okt. 5. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Sokat kellett gondolkoznod egy ilyen hülye kérdésen, vagy ez egy adottság és csak úgy jön?

Az meg hab a tortán, hogy "ha van". Ha valaki csinál valamit az iPhone-ján, akkor elég valószínű, hogy van is neki.

2012. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úgy értettem ha van iphoneod, mert ha nem írtam volna akkor meg azt írtad volna, hogy de nincs is iphoneom... de nem is foglalkozom az ilyen hülye válaszolókkal, mert mindig mindenbe belekötnek...

amúgy egy iPhonnal elég sok mindent lehet csinálni mert egy nagyszerű készülék és kíváncsi vagyok ki mire használja ha már megveszi rohadt drágán

2012. okt. 5. 16:58
 3/5 A kérdező kommentje:
melyik a kedvenc app-ja stb
2012. okt. 5. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Én leszek az első normális válaszoló, jeee :D


Érdekes módon, amióta iPhoneom van, a telefonálás háttérbe került és azt használom legkevésbé.

Gyakran használt appok: mivel imádom a zenét: Shazam. Vaalmi szól a kocsmában a rádióban, beindítom, telefont kitartom, 4S dupla mikrofon hiperérzékeny. Egymillió üvöltő ember, plusz 50 m-re lévő hangforrás... akkor is felismeri, hogy mi szól. Aztán google latitude.. bejelentkezek, hol járok, ezt a google plus megjeleniti a falamon. Annyi az értelme, hogy utólag vissza tudom nézni, hol jártam. Ha alibi kell, akkor nagyon jó. Minden szarból kihúz :) Plusz játékok, ezerrel, bármilyen. Meg idióta appok, amiknek semmi értelmük, de 2 percre kitöltik az üres, szánalmas életem. Meg intelligens ébresztőóra, ami lágyan, humánusan kelt fel... de leginkább arra jó, hogy miközben birtoklod, rájössz arra, hogy mennyivel jobb volt, amíg nem létezett mobil, mert előbb megtaláltál mindenkit otthon vezetékesen fülkéből, volt a dolgoknak spontanitása, több száz telefonszámot tudtál fejből, kevésbé voltál antiszociális, mert kénytelen voltál megkérdezni emebreket, mi merre van (amúgy saját tesztek szerint 18,3X gyorsabban jutsz el így a kívánt helyre, mint az okostelefonod térképével, vagy navigácójával). Meg hát ennél hülyébb nevet, hogy okostelefon, keresve sem lehetett volna találni. Hát ennyi

2012. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi ezt tényleg normális válasz volt és hasznos... erre voltam-vagyok kíváncsi :-)
2012. okt. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!