Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ace 2-t vagy ace plus-t...

Ace 2-t vagy ace plus-t vegyek? Esetleg elég a sima Ace?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a media marktban az ace 2-t, és tök jó, gyors, csak épp billentyüzeten pötyögve igencsak lassunak éreztem. Ace plust nem próbáltam, viszont néztem videot róla, gyorsabbnak tűnt. Pedig gyengébb a vas. Hogy van ez? Olyat szeretnék venni, ami tényleg gyors! És a max az Ace 2 árban.

Nem akarok rajta játszani, csak néhány egyszerűbb alkalmazást (thinkfree office, naptár) + GPS-t akarok használni. Meg skype-ot.



2012. okt. 5. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy Nokia Lumia 710-el jobban jársz.
2012. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az lehet, de androidot akarok asszem. Pl. a vibert nagyon hiányolnám. Tudom, h van, de még a beszéd nem megy. És ki tudja mikor fog. Meg a skype nem tud háttérben menni állítólag.
2012. okt. 5. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
1-2 hónap és jön a 7.8-as frissítés a Lumiákra. Onnantól lesz Bluetooth-os fájlküldés is meg csomó újítás. Ja és Viber hanghívás is! De ez már a Viber Facebook oldalán is fent van ;-)
2012. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs ám mindenki fészbukon :) De elgondolkozom a 710-en. 2 kollégámnak WP van és imádják :)
2012. okt. 5. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:

"2 kollégámnak WP van és imádják :)"


Te is szeretni fogod, ha megveszed a 710-et :-)

2012. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ace 2 helyett vegyél xperia u-t, vagy sola-t, mert azok jobbak.
2012. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
miben jobbak? a sola már túl drága nekem. u-nak meg kicsi az üzemideje.
2012. okt. 6. 21:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed,hogy az Ace2-plusnak nem lesz kevés, akkor tévedsz. +1 az Xperia U nak.
2012. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Visszatérnék az eredeti kérdésre, mert arra még SENKI nem válaszolt!
2012. okt. 7. 01:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Bambusz te mindenhova betolod a mocskos pofádat okoskodni?Az Ace 2 keresztbehugyozza a mocskos xperiaidat,ne add már mindenkinek a hülyeségedet
2012. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!