Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fikázza le mindenki a...

Miért fikázza le mindenki a Samsung mobilokat?

Figyelt kérdés
Nekem is ilyen van, és nagyon szeretem, nem látom csúnyának a képernyőt, és nem is szokott lefagyni(sgs2). Jöhetnek nyugodtan a bunkó hozzászólások, kiváncsi vagyok a véleményetekre.:)
2012. okt. 5. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

szvsz nem az s2-t szoktàk fikázni...


inkább galaxy mini, y, ace stb.

2012. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Az s2-vel konkrétan semmi baj nincsen. Ahogy az elő írta, az alsóbb kategóriásokat szokták fikázni a kijelző miatt, illetve az SIII-mat az anyagminőség miatt. Valamibe mindig bele kel kötni.
2012. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Nemcsak a kijelző miatt, hanem úgy àltalàban a hardver miatt elsősorban.

Gyakorlatilag csak a mini2 van amiben armv7 hardver van, persze abból is az egyik leggyengébb armv7 proci + adreno 200 gpu.

Az ace meg vicc annyiért amennyibe kerül pl. a t-mobilnál...


A duplamagos xperia u pl. a webshopból valamivel több, mint 10k-val kerül többe...

2012. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kérdezhetném hogy a sok S3 fan miért fikázza az iPhoneosokat....
2012. okt. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez tökre nem igaz, mert én pl. sosem fikáztam őket. Egészen mostanáig, mert most beugrott, hogy egyszer volt egy C100-asom, na az annyira szar volt, hogy két hét után eladtam. De ez még az első színes kijelzős mobilok egyike volt, ahol a cég üzletpolitikája az lehetett, hogy nem baj ha szar, lassú és a hardver nem bírja el, de legalább színes.
2012. okt. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Helyesbítek:nem mindenki csak a toplista első 3-5 helyezettje Jolinarral az élen.
2012. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert egyik kategóriában sem a samsung gyártja a legjobb telefont, alsó kategóriában a samsung gyártja a legszörnyűbb telefonokat, meg középben is, ezek közös jellemzője, hogy nincsenek rendesen optimalizálva, csúnya a kijelzőjük, gyenge a hardverük, túl vannak árazva. A felső kategóriában meg egyszerűen túlárazzák a telefonokat, (pl. sgs2 ugyan annyiba kerül, mint egy xperia s, pedig az xperia s az jobb, sgs3 drágább, mint egy htc one x, pedig az one x is ugyan olyan jó) és így nem gyártják sehol sem a legjobbat.
2012. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Galaxy S II -őmet függetlenül 95-ért vettem, és nagyon szeretem. A félreértések elkerülése érdekében nem vagyok Samsung fan, ezelőtt is volt, és most is van Sony telefonom(Xperia P) és az S II-őt jobban szeretem.

De köszönöm szépen,tiszteletben tartom a véleményeteket! Egyébként én is úgy gondolom, hogy a Samsung alsókategóriás telefonjai elég gyengék!!

2013. jan. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!