Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki a mobilwebs...

Rendelt már valaki a mobilwebshop.com-ról telefont? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
iPhone 4S-t nézegettem elég jó árban (140.000 Ft) vannak. Eredetiek lehetnek?

2012. okt. 5. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az csak akkor derül ki ha kézbeveszed :D amúgy inkább vegyél 'helyben' valamelyik üzletben..
2012. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképp helyben venném meg csak soha nem volt még iPhone-om, kezembe se tartottam még, tehát nem biztos, hogy el tudnám dönteni, hogy eredeti-e a készülék.
2012. okt. 6. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be pl a plázába és ott bizt. Van, miután megnézted, nézz meg másik helyen másikat és hasonlítsd össze.. :D
2012. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

zuggsm-ekben nem szabad telefont venni. Eladtak havernak egy telefont, hogy új, főliázva meg minden. Aztán kiderült, hogy már rootolva volt. Na ennyire megbízhatóak egyes üzletek. Plusz nem gyártói jótállást adnak, hanem a kereskedő vállalja ezt. Aztán vagy van vagy nincs.


A fenti üzletet nem ismerem csak erre szerettem volna felhívni a figyelmet.

2012. okt. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!