Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola vélemények?

Sony Xperia Sola vélemények?

Figyelt kérdés
Bármilyen érdekelne.

2012. okt. 6. 17:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Neharagudjatok,hogy ide pofátlankodok,de nektek mennyi idő alatt merül le a Sola?
2012. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nézd, ez használattól függ. Ha keményen játszol rajta, akkor pár óra alatt megadhatja magát. Ha úgy visszafogottabban netezgetsz, telefonálsz, kibír egy napot is. Nekem solám van, de sajnos pontos meghatározást a kérdésedre nem tudok mondani, mert teljes mértékben a használattól függ. :)
2012. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkább u
2012. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is Solám van, ICS frissítéssel teljesen vezérelhető a floating touchal. Elvileg kesztyűs módnak hívják, bár kesztyűben azért hagy némi fejlesztést még hogy pontos legyen, viszont kesztyű nélkül hozzáérés nélkül csinálhatsz mindent! (ilyenkor multitouch természetesen nincs.) Nem jön rosszul ha eléggé zsíros a kezed, vagy piszkos és nem szerenéd összebarmolni a telót, de hát érintőképernyős telefonod van ezért hozzá kéne érned elvileg. De nem kell :) Merülése elfogadható, ha wifizel és közben játszol valamit szinte megállás nélkül, akkor mondjuk reggeltől estig le lehet meríteni 100-ról 0-ra. Ha visszafogottan használod, 3-4 napot is kibír. A memóriabővíthetőség nagyon nagy előny, az NFC az nem annyira, akksit le tudja szívni. (alaphelyzetben egész éjszaka alatt 1-2%ot merül, ami szerintem átlagon felüli teljesítmény, de ha nfc be van kapcsolva akkor 10-15, azért nem mindegy.) Multitoch villámgyors rajta, mármint a nagyítás/kicsinyítés, laggolást nem sűrűn tapasztalhatsz vele, eddigi legjobb telefonválasztásom volt életemben!
2012. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!