Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet azt tudni hogy...

Meg lehet azt tudni hogy mennyi adatforgalmam van még telefonon?

Figyelt kérdés
Tehát teszem azt 100 megáról indult és valahol meg tudom nézni hogy mennyit használtam el?

2012. okt. 6. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltató weboldalán (van ahol pénzért) ez ellenőrizhető.

Vagy a legtöbb okos telefonra van forgalom mérő alkalmazás. (Csak hát visszamenőleg nem tudja mérni.)

2012. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
t-mobilnál kell fizetni nem tudod?
2012. okt. 6. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott pont kell ha jól emlékszem.

A számla lekérése is pénzbe kerül. (Bár lehet van olyan csomag, ahol ingyenes...)

Néz meg a weboldalukon!

2012. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néztem de hogy kell-e esetleg fizetni azt pont nem írták.. vagy csak én nem találom. Mindegy inkább hagyom.. Köszi szépen azért!:)
2012. okt. 6. 22:48
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e még de ha beregisztrált a "my t-mobile"-ba akkor ott tudod ingyen nézni a mobiladatforgalmadat. Ezen kivül az aktuális egyenleged is írja meg tudsz még szolgáltatásokat megrendelni/lemomdani a kártyádhoz.
2013. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!