Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El szeretném adni T-mobilos...

El szeretném adni T-mobilos HTC One X mobilomat Budapesten jó áron, melyik üzletet ajánljátok? Hogy működik a folyamat?

Figyelt kérdés

Még kb 1 évig fizetem a készüléket.

A kezemnek túl nagy, a kijelző nem reagál rendesen ha be van dugva töltés közben, a képernyő folyamatosan villódzik (sötétben nem bírom nézni gyakorlatilag) és van rajta 1 halott pixel. 2x volt már a HTC szervízben garanciásan, mindkét alkalommal kicserélték az aksit és egyszer a házat, mert ha oldalt megnyomta az ember akkor a felső panel érintkezett a kijelzővel és így benyomta.

A bootloadert unlockoltam, android 4.1 van jelenleg rajta, lehetőség szerint egy új Galaxy Nexusra cserélném. [link]



2012. okt. 7. 02:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok, ha még 1x visszaviszem és "megjavítják" és azután is hibás, kötelesek kicserélni egy új készülékre?
2012. okt. 7. 02:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Notebooknál ha harmadszorra sem javítják kötelesek kicserélni.


A másik, ha kötsz rá biztosítást a mobilszolg.-nál és ellopják akkor vagy kapsz egy újat vagy ha kifutott a készülék árában választhatsz másikat.

2012. okt. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb mennyiért tudnám eladni?
2012. okt. 7. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Most hogy leírtad mennyi baja van, + hogy unlockoltad, jó áron nem hiszem hogy el lehetne adni. Ahogy írtam, köss rá biztosítást és ha tönkremegy cseréltesd ki egy újra. Azt add el, ne ezt ami hibás.
2012. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!