Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg és miért?

Melyiket vegyem meg és miért?

Figyelt kérdés
Alcatel OT-991, Samsung galaxy Y, vagy Samsung galaxy mini? Ha tudtok kb ilyen árba más telót jöhetnek tanácsok!

2012. okt. 7. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen arban kb. mar lehet kapni Xperia tipo-t (kb. 33e), vagy Xperia Mini Pro-t fuggetlenul a Tescoban (35e), esetleg olcsobban a Huawei Y200 (kb. 30e). Ezek sokkal jobbak mindent tekintetben mint az altalad felsorolt keszulekek. Ha megis azok kozul kell valasztani akkor pedig az Alcatel OT-991.
2012. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sony XPERIA Tipo! Alsókategóriából csak ezt a telót szabad megvenni!
2012. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek jobbak: xperia tipo, xperia mini pro, xperia mini, huawei ascend y200.
2012. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld mindenkinek. :) Xperiát nem akarok,esetleg az U vagy P de ezek ugye drágábbak is... Viszont akkor várok karácsonyig,addig még gyűjtögetek egy felsőbb kategóriásra...Esetleg írhatnátok akkor olyat ami nem a legdrágább,de azért nem is a legolcsóbb..
2012. okt. 7. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz xperia-t?

Sokkal jobb bármelyik mint amiket a kérdésben írtál...


Xperia mini, mini pro, sony live with walkman vagy xperia tipo.

2012. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert elég sok ismerősömnek van és állandóan szoftverhibás lesz... panaszkodnak rá. :/ viszont a live with walkman-en gondolkozok. :)
2012. okt. 7. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Állandóan szoftverhibás?


ICS első verziójánál volt ilyen, de azóta már kijött a második verzió, az már jobb, mint a 2.3.

2012. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem tudom,az új is befagyott meg minden... de gondolom telótól is függ.. :/ :) csak nekem olyan pici az egész ,valami nagyobb kijelzőset szeretnék. :)
2012. okt. 7. 19:16
 9/13 anonim ***** válasza:

a galaxy y nem lenne kicsi?

Az is 3 collos...


Te nem a régi x10 minivel kevered az újat?

2012. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem,nem keverem,tudom az is pici,de arról már le is mondtam. xd
2012. okt. 7. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!