Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok androidos...

Miért nem tudok androidos telefonomra pl. képeket letölteni?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperi mini telefonom van. Nem x10 és nem is mini pro, csak simán mini. Ez ugye androidos. Az egyik ismerősömnek mini pro-ja van és nála tökéletesen működik a letöltés. Hát nálam egyáltalán nem. Nagy WeHeartIt-es vagyok, és többször fordult már elő, hogy szerettem volna letölteni onnan egy-egy képet, de hiába mentem rá, hogy letöltés, az írta ki, hogy sikertelen. Így van ez pdf fájlokkal is. Egyszóval a kérdésem az, hogy miért nem működik a letöltés a telefonomon? Valamit át kellene állítani hozzá? Kérlek segítsetek!

2012. okt. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen a jelerősség?
2012. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akár a legerősebb is.
2012. okt. 7. 17:55
 3/4 Gönczi Danesz válasza:
függ attól,hogy mien erős a jelerősség(net) hogy mekkora a fájl méret.szedd le pc vel ha van,azt onnan usb csatlakozóval felteszed.és a géppel gyorsabb is letölteni.
2012. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A jelerősség, mint ahogy az előbb is írtam maximum. De sehogy nem tölt le. Jel erősség ide, vagy oda. Igen tudom. Ezt csinálom most is, de attól még aggaszt, hogy mi baja lehet a telefonomnak.

L

2012. okt. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!