Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iphone...

Mi a véleményetek az iphone klónokról? (w0007, HI 5 link lejjebb)

Figyelt kérdés

Énis úgy vagyok vele hogy szar... semmitse ér. Én is ezt hallottam. De most egy olyan véleményére lennék kíváncsi akinek volt/van is olyan... Érnek ezek valamit? Elvileg ugyan az mint az iphone nem?

erre gondolok

[link]

vagy

[link]

köszönöm.



2012. okt. 7. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A regi klon telefonok tenyleg sz*rt sem ertek, mivel mindenfele haxolt operacios rendszert futtattak. Az ujabbakon mar Android 4.0.x fut, es hardveresen is egesz turhetoek. Az elso link (hi5 akarmi) az egy regebbi fajta f*stalicska, a W007 viszont egy egesz kellemes darab. Azt viszont felejtsd el, hogy 'elvileg' olyan mint az iPhone. Csak kulsoleg nagyon nagy a hasonlosag, illetve a menuje is nagyjabol olyan, de az iPhone-okon iOS fut, a W007-en pedig android. Szoval ha neked az megfelel, hogy kapsz a penzedert egy iPhone formaju, ahhoz hasonlno kinezetu menuvel rendelkezo, de androidos telefont, tobbe-kevesbe hasznalhato hardverrel, akkor vedd meg nyugodtan a W007-et. Problema csak akkor lehet, ha valami baja lesz, mivel a garanciaztatas sokaig tart, foleg ha igy, valaki mastol veszed a vateran, ezert en inkabb az ebay-t javasolnam. Viszont ha nem fontos hogy ugy nezzen ki mint egy iPhone, akkor ennyiert lehet kapni jobb telefont is.
2012. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamit biztos érnek de nem egy valamire adó személynek.Nézzük:pl.1hét ill.1 hónap a garancia,ha bekrepál hova viszed megjavitani,ingyen?Minden szutykot belepakoltak!Netről leszedett képek!Sz@r kamera!Gyenge akksi!
2012. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ezt felejtsd el de nagyon gyorsan!
2012. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első linknek nagy átb@szás fílingje van.


"NÉGYFÉLE STÍLUSBAN MEGJELENÍTHETŐ ANIMÁLT IKONOK"...

"VÁLTOZTATHATÓ BETŰMÉRET"...

"Magyar nyelvű menü!!"...

"Az ikonok alatt is magyar nyelvű!!!"

"Teljes magyar ékezetes betű SMS írásnál!"


Ezek dolgok amit egy átlag android mind tud...


"MSN, YAHOO, EBUDDY, FACEBOOK ELŐRE TELEPÍTVE"...nekem ilyen szarokat ne tegyenek már rá.


Képen látszik h vmi minőség nélküli sz@r.


Az mondjuk igaz, hogy gyakran 1-2 kínai másolat elég erős hardveresen, és ha megoldható az előtelepített android cseréje egyedi ROM-ra, akkor még akár használhatóak is lehetnének.


De akkor már jobban jár az ember ha körbenéz a használtpiacon normális darabok után, pl a 2. link telefonjának árákategóriájában kapható XPERIA RAY, XPERIA PLAY is, amik azért minősségibb telefonok.

2012. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első köszi szépen. Nem zavarna engem az android... sőt nekem még tetszik is, de lehet rá tenni ilyen skint vagy mit hogy iphone menüs kinézete legyen, vagy akár windows-ot is... Mind1 nekem bejön az android. Igazából az érdekelne hogy strapabíró-e mármint hogy nem hullik szét fél év múlva. Nem tudom... még gondolkodok. Milyen telót ajánlanátok az xperiákon kívül?

Utolsó: Azon amit irt énis nagyot röhögtem:D


"MSN, YAHOO, EBUDDY, FACEBOOK ELŐRE TELEPÍTVE"...nekem ilyen szarokat ne tegyenek már rá. Ez meg a másik... ebből csak face és kész, de azt énis megtudom magamnak csinálni...-.-"

Köszi mindenkinek.

2012. okt. 7. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
semmi értelme..annyi hogy kicsit hasonlít rá
2012. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!