Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Solanak mennyire...

A Sony Solanak mennyire karcolódik a képernyője? Karcmentesre van megcsinálva, vagy érdemes lenne vennem rá fóliát?

Figyelt kérdés
Szilikon hátlapot raktam rá, nem tudom, érdemes-e védeni a képernyőt is, vagy felesleges lenne
2012. okt. 7. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék venni. Nem tudom, ez saját vélemény, de nekem a régebbi érintős telefonom egyszer se volt a zsebembe a tok nélkül. Szerintem megéri venni rá.
2012. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én a régi érintős telóimra mindig vettem fóliát, de erre ahol voltam, nem találtam. (Neten azóta már láttam.) Azt olvastam, hogy karcmentesre van megcsinálva, szóval már nem is keresek. Amúgy az enyém egy hete van meg, zsebembe is tárolom, meg válltáskában is, és tükörsima a képernyője :)
2012. okt. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!