Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry-t szeretnék venni....

Blackberry-t szeretnék venni. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem divatból.

Régóta nézegetem őket,csak nem tudom melyik lenne jó nekem. Wifiset szeretnék aminek szép a kamerája (5mp) és hát..ne legyen sokkal több 100 ezernél.Nem tudom hogy mi a jobb,az érintős vagy a nem érintős,de inkábbb érintős legyen.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm



2012. okt. 7. 21:43
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Ha neked valóban BlackBerry kell, akkor tudnod kell, melyik az, amelyik megfelelő neked. Magyarán akár hiszed, akár nem, neked divatból kell, mert azt sem tudod, hogy mi az.
2012. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hidd el hogy engem legkevésbé az érdekel hogy mi a divat.

nagyon tetszik és sok embertől hallottam hogy nagyon jó. Tudom hogy 1. sorban üzleti célokra használják az üzletemberek,de én nem vagyok üzletember. sok jót hallottam róla,és tetszik qwerty billentyűzet is. Így gyorsabban megy a gépelés.

2012. okt. 7. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor miért szeretnél érintőst? NA jó ez beugrató kérdés volt. A Bold család két legújabb tagja (a 9790 és a 9900) érintős is egyben a qwerty gombsora mellett. Praktikus.


A Torch család a nagy érintő paneles itt van egy slider megoldás (ebből a legújabb a 9810) ami elcsúsztatható a qwerty gobsorért.

A curve az olcsó termékcsalád és itt ki is merültek az erényei. Nem sok jót mondhatok el róla. Sok Berry tulaj gondolja úgy hogy ez volt az egyik igazi rúgás a márkába. Rengeteg a meghibásodás, kényelmetlen a qwerty gombsor.


A Bold sorozatban érdemes keresned. Sajnos ezek drágábbak, de a BlackBerryre jellemzően itt nem nagyon kell figyelned arra melyik készüléket veszed mert mid ugyanazt tudja. Vagyis ha van egy 9890-esed akkro nem vagy jobb vele mint a 9900-assal csak kisebb telefonod van. Így válaszd meg.


DE! Mielőtt Blackberry telefont veszel gondolj erre is. Mi az amire neked kelleni fog? Mert bizony divat ide vagy oda ezek a telefonok NEM UGYANAZT A SZOLGÁLTATÁST ADJÁK mint amit egy android, symbian vagy ios telefon. Ez a telefon jó üzeneteket írni és hívásokat fogadni de gyenge nagyon ha a médiaképességeit vesszük elő. A játékai harmatgyengék. A BIS előfizetés nélkül pedig a szinkronizálási képességei is finoman szólva hagynak némi kívánnivalót maguk után. Ebből következik, hogy drága a fenntartása.

Ha nem a munkádhoz kell nem biztos hogy a legjobb választás.


Viszont figyelni érdemes a 2013-mas évet! Megjelenik a Blackberry 10 és sok minden át fog alakulni az eddigi megoldásaikon is! Várhatóan megszüntetik a PIN alapú szolgáltatásaik és mind a BB ID-hez lesz kötve (vagyis a BIS el fog tűnni és szabadon használható lesz minden szolgáltatásuk). Én nagyon kíváncsi leszek erre. ÉS ezután át lehet értékelni már a márkát. De addig is élnek a fent leírtak még egy pár hónapig...

2012. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na ment a zöld kéz! köszönöm,jó volt egy pontos alapos felvilágosítás.Át gondolom dolgot,nem tudom még én se hogy mit akarok csak kiváncsi voltam ezekre és te jol elmondtad.

még 1x köszi :-)

2012. okt. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!