Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a kedvenc Android alkalmazá...

Mi a kedvenc Android alkalmazásod?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen játékra gondolok, hanem mindennapi, hasznos appra.
2012. okt. 8. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a Paper Camera-t, a Shazam-ot, Astro-t, Neoreader-t, OfficeSuit-ot, Viber/WhatsApp-et, BP Menterend, TeamViewer-r, Mobo Player-t és a Google Fordítót

Játékok közül nekem perpill a Dead Trigger a Kedvencem de a Megajump-al is eltudok lenni :)

2012. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

PowerAMP


Mindenevő zenelejátszó, a hangzása is kivételesen jó.

2012. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. okt. 8. 19:22
 4/12 anonim válasza:
100%
My Tracks, : gps segítségével rögzíti a háttérben minden lépésedet, kiváltképp jó péntek, szombat esténként, néha érnek meglepetések másnapokon hogy merre jártam..:)
2012. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bamboochatheone ***** válasza:
100%
PowerAMP (kedvenc zenelejátszóm semmiért nem válnék meg tőle), ElectroDroid (villamosmérnököknek kötelező), Dropbox(nagyon hasznos), BrightDay(spóroljunk), SnapPea(komplett PC Suite), SwiftKey(legkobb billentyűzet), Zello(walkie-talkie). Játékokból meg Keresd a különbséget és a nagy kedvenc a Zsírozás.:D
2012. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, csupa hasznos tanács.
2012. okt. 9. 20:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Opera mini (böngésző), Dropbox (tárhely), Photoshop Express (képszerkesztő), World weather (időjárás),Camera Zoom FX (fényképező), Endomondo (sporthoz), 3G Watchdog (nethasználat)
2012. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkumulátor HD (akku prg), Tape a Talk (diktafon), aCCleaner Pro (telpucoló), Record My Call (hívásrögzítő), Avast (vírusírtó), Color Note (jegyzet), Advanced Task (feladat bezáró), File Manager (filekezelő)
2012. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hívásrögzítőt mire használod? Úgy értem, vágom, hogy mire találták ki, de a való életben mire?
2012. okt. 9. 21:16
 10/12 bamboochatheone ***** válasza:
Még pár apróság: Dolphin Browser(böngésző chrome skinnel és hasznos funkciókkal), RAM Manager Pro(magáért beszél), Memory Booster(ez is must have X8-hoz), AdBlock(reklámgátló), Launcher PRO(launcher), 3D Chainfire(grafika szabályzó), Remote Mouse(egér vezérlés telefonról), MX Player(mindenevő lejátszó).
2012. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!