Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi miatt lép ki néha magától...

Imotep1526 kérdése:

Mi miatt lép ki néha magától az androidos telefonom a böngészőből, és miért teszi ugyanezt egyes játékok indításánál?

Figyelt kérdés
3 napha van meg ez a készülék (huawei y200) és minden gyári rajta és némelyik (csubakka.hu) weblap böngészése közben -az alap böngészővel- magától kilép az alkalmazásból és a HOME-ot tölti be.

2012. okt. 8. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Android 2.3.6

A játék amit nem indít el: Temple Run (playről töltöttem)

2012. okt. 8. 19:46
 2/4 Komplikato ***** válasza:
Én a saját telefonomon úgy vettem észre az ilyen kilépéseket a kevés memória okozza, amikor túl sok minden van rátelepítve, ráadásul az, hogy mennyi a "kevés" az programonként változik.
2012. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, de hogy képzeli ezt, hogy csak így kilép hibaüzenet vagy bármi nélkül? És hogy tudom ezt valahogy orvosolni?
2012. okt. 8. 20:00
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja meg nem tudok hozzáadni WIDGET-eket. Töltöttem le adatforgalom figyelő widgetet:

[link]

de nem tudom widgetként használni, mert továbbra is csak az alapokat mutatja a lehetőségek között.. Erre mit a javaslat?

2012. okt. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!