Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért volt ez? És miért van ez?

Miért volt ez? És miért van ez?

Figyelt kérdés

Az előzmény az, hogy a telefonomon volt sok alkalmazás: GOlauncher, PlayerPro, WidgetLocker, Gameloft játékok. Egy nap azt vettem észre, hogy a teló az eredeti launchert használta, a GO launcher hibát jelzett és egy alkalmazásom sem működött. Először arra gondoltam, hogy mindent kitörölt, de az SD-kártyán lévő fájlok megvoltak (zenék, játékadatok, ilyesmi). Viszont a játékok újratelepítés után megint le akarták tölteni az SD adatokat.


A gondom igazából a PlayerPro-val van. Akárhányszor kikapcsolom, visszaáll gyári beállításra. Tehát: belépek. Köszönt, örül, hogy megvettem, bla bla bla. Beállítok dolgokat - aktiválom a DSP packot, skint, hangszíneket állítok, ilyesmi. Kilépek asztalra. Leállítom az összes folyamatot (pl. GO Power Masterrel, vagy feladatkezelővel). Mikor visszalépek, megint köszöni, hogy megvettem és minden úgy van, mint eredetileg.



2012. okt. 9. 16:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!