Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek ingyenes alkalmazások?

Ezek ingyenes alkalmazások?

Figyelt kérdés

wifiztemés felmentem a google play áruházra ahol a legnépszerűbb ingyenes alkalmazásokat töltöttem le...ilyeneket mint:advanced task killer,air horn free,akku,battery dr saver,clean master,music volume eq,rom manager,snowfall live..,wifi analizer,wifimanager


az adatforgalmat és az automatikus szinkronizálást utána letiltottam


telepítésnél azt írta ezeknél,hogy teljes internethozzáférés kell...ez csak arra vonatkozik amikor letöltöm vagy arra is amikor használni akarom...mert nekem csak wifi van engedélyezve az adatforgalom a trafic manager szerint továbbra is 0mb...csak mert amikor megnyitom őket el kell fogadnom valamit és nem akarok semmilyen netes cuccot...


2012. okt. 10. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljes internethozzáférés a wifi is, szóval az nem probléma.Az alkalmazás használatához szükséges.A adatforgalom-számláló meg azért mutat 0-t mert csak a mobilnetet méri alap esetben.
2012. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tehát amit a play áruházról töltök le wifivel az ingyenesek közül az utána már wifi nélkül is ingyenesen fog futni?

hiába kéri hogy fogadjak el valamit?

2012. okt. 10. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan programok, pl. időjárás, hírek, stb. amik internetről gyűjtik be a nekik kellő információkat, és vannak olyanok, pl. játékok, amiknek nem kell wifi, mert rajta van a telefonodon az összes adat, ami kell a játék használásához, nem gyűjt friss információkat még pluszba az internetről.
2012. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de véglis mind1 mert utána letiltom az adatforgalmat meg a szinkronizálást így max akkor tudom őket frissíteni ha megint wifizek..de nagyon lassú a letöltés..az miért van?
2012. okt. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!