Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a módszer nyitja a bootload...

Kisvuk29 kérdése:

Ez a módszer nyitja a bootloader-t?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WpqI4JG6W-Q&feature=player_em..

Ez veszélyesebb,mint az s1tool-os?Ez visszazárható?Mivel pótoljam azt a kis villát?Ettől független is lesz?


2012. okt. 10. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzá nem értő kezekben nagyon veszélyes. Ha nincs meg a kellő szakmai hozzáértésed ("kis villa") akkor ne fogj neki, mert 99.99%, hogy egy nagyon drága levélnehezéknek leszel boldog(talan) tulajdonosa.
2012. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem vila,de a lényeg,hogy nekem nincs.Ráadásul az zavar a legjobban,hogy a vodafone nem engedi hivatalosan nyitni.Vagy ha már így van akkor mennyiért függetlenítik hivatalos helyen?(Vodafone)Mert akkor nyitnám függetlenül a hivatalos módszerrel.
2012. okt. 10. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A videó csak azt mutatja meg, hogy kell a test pontos nyitáshoz csinálni. Ha s1tool al nyitod ki, akkor szerintem nem lesz fastbootod, mert a telód még mindig függő lesz. Tehát ki kell függetleníteni. Ezt omnius nevű programmal lehet (vagy talán még a wotan al), de sajnos nem ingyen.
2012. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha bemegyek a vodához és azt mondom nyitnám a bl-t ezért üssék ki az mennyi lenne?
2012. okt. 10. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!