Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó az android marketem?

Miért nem jó az android marketem?

Figyelt kérdés

Amikor be akarok jelentkezni, kis ideig tölt, majd ezt írja ki:"Can't establish a reliable data connection to the server.

This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. If it continues, call Customer Care."

Valaki segítsen!


2012. okt. 11. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

1 lépés settings->Accounts&Sync itt törlöd a korábbi google azonosítót és rákattintasz az add account gombra, az szépen végigvisz minden lépésen.


2. lépés a fent említett cache törlés.Settings->applications->manage applications->gmail->clear data

2012. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos még mindig ugyanazt írja ki, de azért köszönöm!
2012. okt. 13. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szolgáltató probléma! Ki is írja customer service. Menj el a telefonszolgáltatóhoz! Vod@fone, Teleno*, *-mobile vagy várd meg míg magától helyre jön! Én így jártam a Samsung S3 Samsung áruházával. Majd 1 hónap múlva magától helyreállt. A Média M@rktban mondták később hogy ilyen esetben a szolgáltató a ludas.
2013. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve customer care call. Hívd a szolgáltatót!
2013. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, majd akkor elviszem mert ez mar 2 ev utan nemhiszem hogy magatol helyre jon :) koszonom.
2013. máj. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!