Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot995-re tudok más...

Alcatel ot995-re tudok más androidot telepíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Alcatel One Touch 995-öt vagy xperia solát szeretnék venni,tudom hogy azt fogjátok mondani hogy mindenképpen a solát vegyem,de az drágább,és kissebb a képernyője.A One Touch nagyon tetszik mindenben,kivéve az androidját.Vagyis jó rajta a 3D kezelő felület,de a sony androidja mégiscsak jobban bejön.Van rá lehetőség,hogy egy sony-s androidot telepítsek rá??

2012. okt. 11. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jó főzött rom csodákra képes.
2012. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem hagyd rá a Sonyt. Jövőhéten veszek egy ot 995 öt és valamikor mostanra igérik az ICSt. Ha a facebook oldalukat megnézed a one touch magyarországnak látni fogod hogy tényleg lesz és nem csak szóbeszéd. Nekem is fontosabb a nagy képernyő meg szerintem ár/érték arányban veri a HTC Vt is. Minden telefon kínai szval hogy nem egy alma van a telón hanem egy Alcatel (nem a legjobb példa) lehet h csak a biztonságérzeteden csökkent. Én biztos hogy Alcatelt veszem csak Telenor One Touch S néven ami 45 ezer.
2012. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jön az ics,és szerintem sem baj hogy alcatel,csak jobban tetszik a sony androidja..de nem baj,azért az alcatelé sem rossz.Köszi a válaszokat :)
2012. okt. 12. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem az "androidja", hanem csak a launcher. Mindkettőn olyanra cserélheted a kezelőfelületet, amilyenre jólesik.
2012. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
király :)köszi!
2012. okt. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!