Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb?

Melyik telefon a legjobb?

Figyelt kérdés

Venni akarok magamnak kb. 50-60000ft értékben egy új telefont. A lényeg, hogy nagyon strapabíró de egyben nőies legyen. Ne merüljön le pár óra alatt és gyors legyen, stb...

Szeretem a Nokiákat és a Samsungokat, most egy Samsung Ace-t néztem ki de szeretném tudni, hogy mik vannak még.



2012. okt. 11. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A galaxy ace-t felejtsd el minél előbb, ha nem egy túlárazott elavult telót akarsz venni...


Ennyiért inkább xperia u vagy xperia sola, már ha azt akarod, hogy gyors legyen.


Lemerülni meg mindegyik lefog pár óra alatt, ha használod is, tök mindegy mit veszel...

2012. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ace az árának a felét éri, mert 30000-ért már találsz ugyan olyan jó telefont.


Ennyiért az xperia u és sola fényévekkel jobb.

2012. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nokia lumia 710 et , a windows ra is van rengeteg alkalmazás , és az Ace nél kicsit nagyobb is a képernyője , és nagyon sok színben kapható és lehet cserélgetni a hátlapját , és kicsit szerintem strapabíróbb is .
2012. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!