Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letezik olyan ingyenes android...

Letezik olyan ingyenes android alkalmazas amivel a zene eloadojat vagy az album nevet meg tudom valtoztatni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Fájlkezelővel szépen át lehet nevezni a fájlokat. De ha az id3 tageket akarod szerkeszteni, hát azt is meg lehet. Csak rá kell keresni és ott lesz pl. a droid3tagger.
2012. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, van. Ird be a Google Play-be hogy: Poweramp. Ez egy zenelejátszó. Töltsd le az ingyenes trial verziót, ez 2 hétig használható. Ha letöltötted, keresd meg benne azt a számot, aminek be akarod írni az előadóját. ha megvan, nyomd meg a telefonodon a beállítások gombot. ekkor fel jön egy ablak. ott kell lennie egy olyann ikonnak, hogy: Info/Tags. Menj rá. Most bejönnek a zene inforrmácioi egy ablakban. Az ablak alján lesz egy olyan gomb hogy: Edit Tags. Menj, rá, és már irhatod is az albumot, az előadót, a műfajt, stb. Ha valamit nem értesz akkor irj vissza.
2012. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18:31-es vagyok. Azt még hozzátenném, hogy ez egy nagyon jó zenelejátszó, vann benne EQ, Treble Booster, Bass Booster, stb. Szerintem megéri megvenni 1200 ft-ért az örök verziót. Sőt lehet benne az albumoknak képet is berakni. Ha valami érdekel ezzel kapcsolatban, írj vissza :)
2012. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg jó program!:) de azt nem értem, hogy ha beállítom az albumképet azt ebben a programban meg is jeleníti, viszont sehol máshol nem. Ez miért van?
2012. okt. 14. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a képet nem a zenére menti, hanem a zenelejátszóba. Ezért nem mutatja a másik zenelejátszó
2012. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!