Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb vagy...

Szerintetek melyik jobb vagy melyiket érdemesebb megvenni? Sony Ericsson Xperia Mini Pro vagy Samsung Galaxy Mini 2 vagy Samsung Galaxy Ace Plus vagy Samsung Galaxy Chat? És miért? Vagy van olcsóban hasonló jó telefon?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2012. okt. 12. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül csakis Mini Pro, ha újonnan kell, akkor Xperia Tipo, vagy ha futja rá, Xperia U.
2012. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gonzalez inti ***** válasza:
20%
hát újonnan vagy használtan kell én pl most vettem egy egy hónapos galaxy mini 2 t 25 ért dobozostul garanciásan .nekem nagyon bejön fasza ksi tele a mini pro is jó telefon volt is egy darabig csak végül eladtam mert valami nagyobb kijelzős vékonyabb telot akartam szerintem galaxy mini vagy mini pro attól függ melyikneka disegnja tetszik
2012. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gonzalez inti ***** válasza:
javítanám magam galaxy mini 2 vagy mini pro
2012. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tökmindeggy válasza:
Galaxy Mini 2
2012. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a mini 2, de mini pro semmiképpen se vegyél, haveromnak az van, nagyon kicsi és már közel használhatatlan így (egy kis túlzással)
2013. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!