Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javaslatok telefonra?

Javaslatok telefonra?

Figyelt kérdés
qwerty billentyűzetes telót szeretnék,20ba(használtan is jó) gondoltam már blackberryre,anfroidosra,nokiára.melyik készülékek jók ezekben a kategóriákvan? előre is köszi!

2012. okt. 12. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nokia C6-00

Ennyiert ez az optimalis telefon, es jo is.

2012. okt. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem neked egy (használt, vagy új) SOny Ericcson Xperia Mini pro lenne ideális.


-Qwerty billentyűzet

-1 ghz-s processzor

-512 mb ram

-5 megapixeles HD kamera

-előlapi kamera


Használtan nemtudom mennyi, de újonnan 30-35-37 ezer forint körül van, és biztosan jobban járnál vele, mint amit az előző írt.

2012. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30%
galaxy mini nagyon jó szerintem
2012. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
leginkább a nokiát ajánlom, mert minőségi cucc még mindig
2012. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

galaxy minit mi? rábeszélnéd a hulladékra.... odaírta hogy qwerty-s telefont akar, erre te beböfögsz egy egérmozi táccs telefont.


ON!


ha szétnézel a használtpiacon (www.hardverapro.hu), szerintem találsz jó qwerty-s cuccokat, pl nokia asha 302, nokia c3 stb. Esetleg x10 mini pro, vagy ha rohadt nagy szerencséd van akkor xperia mini pro.

2012. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!