Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy értitek azt, hogy a...

Hogy értitek azt, hogy a Nokia Lumia 610-es nem jó? Miben nyílvánul ez meg? Csak azért mert kinéztem ezt a telefont.

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

ár/ érték és tudás hiánya miatt. egy bados , androidos,


800 MHz órajelű processzor és 256 MB RAM elég kevés egy windows mobilnak. egy csomo progi nem fut rajta. ezenkivül hogy w7 mobil van rajta söt elég az hogy windows az már elég arra hogy "nem jó" nak legyen titulálva

2012. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint csak az a fontos hogy a facebook menjen rajta , tudjak képeket letölteni a telefonra , és tudjak telefonálni és üzit küldeni.
2012. okt. 13. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát kedves első, elmehetsz a jó büdösbe, ha amiatt bátortalanítod el a kérdezőt, mert szerinted önmagában már bőven elég ellenérv az, hogy wp7 van rajta...először használd is, csak utána alkoss róla véleményt.


Kérdező.Ha már wp telót néztél ki, akkor minimum 710.Nem azért, mert hardveresen erősebb lenne, ugyanis hiába a 800 MHz-es cpu meg az adreno 200-as gpu a 610-ben, amíg ez egy droidos teló esetén röhejesen kevés, addig a 610 wp7-tel és ezzel a hardverrel hozzal egy xperia arc s sebességét is.Főként a 256 MB ram a fájó pont a 610 esetén, ugyanis sok appnak az 512 a minimum, így egyes alkalmazásokat nem lehet telepíteni rá, valamint az, hogy a kijelző képe kicsit fakó.Érdemesebb akkor már egy 710-re beruházni.Viszont ha tényleg csak a facebook-ra kell, más igényeid nincsenek a telefon/sms/esetleg zene mellett, szóval nem akarod telepakolni appokkal, akkor a 610 is elég lehet, ha csak azt engedi a pénztárcád.

2012. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor szerintem marad a 610-es .Köszi a kommenteket:)
2012. okt. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!