Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik a Vodafone...

Brokenbone kérdése:

Hogy működik a Vodafone MobilWeb Napidíjas szolgáltatása?

Figyelt kérdés
Tegnap lettem vodás, és kíváncsiságból rámentem az internetre.Kaptam egy smst, hogy igénybe vettem a napidíjas szolgáltatásukat, ami 200 ft. Úgy tudom, ez azt jelenti, hogy naponta 200 ft. Ez azt jelenti, hogy csak aznap húzza le a 200 forintot amikor már rámentem az internetre, vagy minden egyes nap 200 forint?Nagyon nem mindegy.Egyébként előfizetéses vagyok.

2012. okt. 13. 11:54
 1/3 Nadetényleg ***** válasza:
Automatikusan levonják minden napra a 200 Ft-ot, amikor használod a netet.
2012. okt. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor felmész az internetre, automatikusan levonódik/számlázódik 200 forint. Értelemszerűen ha egy nap egyáltalán nem kapcsolódsz a netre, nem aktiválódik be a napijegy, nem kell fizetned sem érte.


Csak akkor figyelj arra, hogy ezeken a napokon tiltsd le/kapcsold ki az adatforgalmat a telefonon, mert lehet, hogy te nem nyitsz böngészőt és nem mész fel a netre, de a frissítések automatikusan is letöltődhetnek, ami ugye már adatforgalom.

2012. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!most így hirtelen nem tudom, hogy kell kikapcsolni, de megpróbálom.(nokia c2-01)
2012. okt. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!