Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem világít az értesítés...

Miért nem világít az értesítést jelző fény a Sony Xperia U-n?

Figyelt kérdés
Egész pontos legyek, világít csak olyan halványan h alig látszik. Ezen lehet vhol állítani vagy ez vmi hiba lesz? Ha lehet akkor hol? Tud vki segíteni? Előre is köszi!

2012. okt. 13. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
(Irigyellek) Kijelződ fényereje is gyenge? Vagy letöltötted az "Illumination Bar Notification" prg-ot? Azzal lehet halvány jelzéseket adni. Egyéb esetben hiba gyanús
2012. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha az irigyellek-et arra írtad, hogy lehetnének ennél nagyobb problémáim is, hát igen, tényleg nem egy eget rengető dolog de érdekelne hogy mitől van :) Ha meg arra h irigyelsz mert ilyen a telefonom, akkor elmondhatom hogy az eddigi legszuperebb mobilom, még egy hete sincs nálam de máris imádom, azóta le sem tettem szinte :) pedig lány vagyok és annyira nem szoktak az ilyen kütyük elvarázsolni, de ezt a telót csak ajánlani tudom! :)

A kijelző tökéletesen szép éles és fényes, annak semmi baja, és tudtommal nincs semmi ilyen progi rajta... akkor hiba lesz? :(

2012. okt. 14. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok, azért írtam, hogy irigyellek, mert én sűrűn használom este, akkor kicsit zavar a csík, egyébként én is teljesen elégedett vok. vele.


Nézd meg még az energiamegtakarítót, hátha amiatt.Ha nem, akkor szerintem hiba. (bár ezt meg azért nem tudom elképzelni, mert a LED vagy ég, vagy nem.De ez, hogy halványan...:)

2012. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na várj! Én nem az alsó sávról beszélek, az teljesenjól világít. Hanem a felső jobb sarokban a kis villogó pöttyről :) a kis led fényről. Az nagyon halvány.
2012. okt. 15. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaaaaa, az mindegyiken. Nem lehet állítani, az ilyen nekem is és mindenkinek :-)Alig látom hogy tölt :-)
2012. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, akkor megnyugodtam :) Köszi!! ment a zöld kezecske
2012. okt. 16. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, korábban már írtam. ICSre frissítettem, most egy kicsit erősebben világít a piros és a zöld töltésnél, javították. (Viszont már nincs képernyőmentés) :-(((
2012. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem Xperia P van és az a gondom, hogy az fentebb is említett kék led pöttyöcske csak egy pillanatra villan fel mikor üzenetem jött vagy nem fogadott hívásom..

Az lenne a lényege ugyebár, hogy az akár órákon keresztül is jelezzen, ha nem néztem rá a telóra.

Mi lehet a gond?!

Már átnéztem szinte minden beállítást..

2012. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem jelez időnként, fel felvillan, de nagyon halványan, írták h ez normális, másnak is ilyen.
2013. jan. 7. 19:55
 10/10 Leo_netta válasza:
Sziasztok. Valaki segitsen nekem.. Sony Xperia P telefonom van és most frissitettem a szoftvert az újra.. a kis led ami felül világit ezelőtt jól működött belehetett állitani milyen szin vlágitson. most viszont egyáltalán nem világit még hiváskor sem, beállitást pedig nem találok rá. Mi lehet a probléma?
2013. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!