Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipo-n lehet...

Sony xperia tipo-n lehet használni a skype alkalmazást?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mely telefonokon lehet skypeolni, ezért kérnék egy kis segítséget. Értelmes válaszokat előre köszönöm, és megy a zöld :) !

2012. okt. 14. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is letöltöd Google Play-ről. De a Tipo-nak nincs előlapi kamerája, tehát kicsit macerás lesz :D
2012. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem támogatja ?
2012. okt. 14. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom, a Tipo-hoz nem értek, de ha letöltöd is, maximum a kamerájával tudod használni, ami ugye nem jó, mert nem látod a másik félt.
2012. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csevegni, chatelni ugyanúgy fogsz tudni, skyperól hívni, skypeon keresztül telefonálni ugyanúgy fogsz tudni, csak ahogy a kolléga mondta, az előlapi kamera hiányában a videotelefonálás lehet majd macerás a számodra.Egyébként ha letöltöd, feltelepíted, nem lesz gond, működni fog.
2012. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nem maradt el a zöld ;) !
2012. okt. 14. 11:21
 6/7 anonim válasza:
én svájcban lakom most vettem de nem tudtam h csak hatoldali a kamera.... amugy én letöltöttem a skypot én láttam a másik felet csak ő nem engem... marmint a kamera nem jött be neki .... majd visszaviszem scak nem tudom mit mondjak... mert a kamera normál modon müködik csak skype-nal nem....
2012. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy előbb el kellett volna olvasni az itteni válaszokat, hogy bizony nincs előlapi kamerája a telónak...
2012. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!