Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone mitől ad egyre...

A Vodafone mitől ad egyre többet, ha a Kedvenc szám szolgáltatás 50 órás keretét 10 órára csökkentették?

Figyelt kérdés
Kicsit felfordul a gyomrom a reklámjaiktól, mert hangoztatják orrba és szájba, hogy Egyre többet adunk, aztán közben meg sorozatos derékszíj-húzogatás van...
2009. aug. 6. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vodafone Internet Fix: 5000 ft volt két évig, hosszabitottam, most az ÁFÁ-ra hivatkozva 5500 ft-ra emelték. 5 % ÁFA, a másik 5 az áremelés. No komment.
2009. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfizetéses mobil: 25 % ÁFA, ott is 10 % az emelés. Miből adnak többet? Áremelésből?
2009. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallottál olyat a reklámban, hogy "ugyanannyi pénzért"?


többet adnak, te meg még többet fizetsz. Mindenhol így megy.

2009. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most nem azért, de ezen a dolgon nekem a szolgáltatások száma ugrott be momentán. Egyre több szolgáltatást adunk. Az én agyam így fogta fel legalábbis. Amúgy meg az általam felvetett kérdés olyan szitu, hogy ugyanannyi pénzért, kevesebbet kapok. Semmiféle olyanról nincs itt szó, hogy többet adna több pénzért.
2009. aug. 6. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!