Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Playeen valakinek...

Google Playeen valakinek 55Ft, valakinek 3200Ft?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok alkalmazásnál látom, hogy 1-2 hete írták, hogy 55Ft-ot bőven megér az alkalmazás. De amit nekem kiír ár, az 3250Ft. Nagyon sok ilyet láttam, persze alacsonyabb árakkal. Miért/hogy van ez?

2012. okt. 14. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nemrég ünnepelték a 25milliárdadik letöltést, így több cucc levolt árazva 25 centre 1 napig 1 héten át :D amit írtál az árból ítélve gondolom az office suit, amit én is megvettem 55 forintért, úgy ahogy a world of goot meg az angry birds space premiumot :D
2012. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közi, így már világos:) Vannak még ilyen 'akciók'?
2012. okt. 14. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
akciók általában szoktak lenni, nemrégiben láttam hogy a world of goo 60%os leárazás volt, de egy ideig nem lesznek 1 dodó alatt az árak :D
2012. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni, de nyilván nem hetente. Viszont amikor vannak, akkor érdemes körbenézni, mivel sokszor a több ezres dolgokat vágják hozzád szinte ingyen. Én ilyenkor mindent letöltök, amiről azt gondolom, hogy valaha is kellhet. Utána szortírozok, mivel megvásárolva meg van, tehát nem kell utólag fizetni érte.
2012. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!