Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! Milyen okostelefont...

SEGÍTSÉG! Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
13éves vagyok(olyanokat hozzászólásokat nem kérek hogy nem kell nekem még okostelefon). Karácsonyra kérek egy okostelefont, de nem tudok dönteni. Amiket mindenképp szeretnék: GPS, WIFI, bloototh, java. Tetszik az LG (3d, 4x, go, l7), SAMSUNG Galaxy Gio, S..., SONY Ericsson XPeria (mini, tipo.....) De egyzserűen nem tudok dönteni. Annyira nem értek még a kifejezetten okostelefonos szakkifejezésekhez, ezért nem sokat mondott a net. Segítsetek, mit ajánlotok?

2012. okt. 14. 17:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiért kéne? Mert most írtál 20 ezres telefont is meg 140 ezrest is.
2012. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
8%

Samsung Galaxy Ace.

Mindenképpen Samsung.

Az elfogult Sonysok úgyis a Sonyt fogják ajánlani mert elvileg, valami rejtélyes oknál fogva jobbak(szerintem ők sem tudják pontosan, hogy miért, de ezt vallják xd).

Nekem eddig 3 ismerősömnek volt Sony okostelefonja, fél év után hétről hétre vinni kellett őket a szervízbe. Az egyik még megy, de olyan lassú mint valami alsókategóriás.

Ha rám hallgatsz, a Samsungok közül választasz, és azon belül is a Gio-t vagy az Ace-t ajánlom.

2012. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
13%

2. vagyok

Persze a többi, drágább Samsung is jó, meg a Mini is, de ahogy néztem te ebben az árkategóriában gondolkodsz.(Gio, Ace)

2012. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
13%
Hát nekem Samsung Galaxy mini-m van és tökéletesen megy, megnézheted, elég jó telefon. Van rajta minden ami kell. De karácsonyra szerintem kérjél egy Sony Ericsson Xperia x10-et vagy egy Xperia Ray-t. Ezek jó telefonok nagyon, szépek és fejlettek. Mondjuk ott a Samsung Galaxy S III de az rettenet drága.
2012. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%
Samsungot semmiképp ne vegyél, fos az összes, a negyedik is hülyeségeket írt.
2012. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
A Nokia Lumia 610 jó még egyébként.
2012. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Itt is van az első hozzáértő profi, aki a legnagyobb keleti mobilcéget szarozza le, de nem tudja megfogalmazni hogy miért. :)
2012. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

Az, Lumia 610, sorolj még fel pár szar telefont.


Nem tudom, mit kell azon indokolni, hogy bármilyen más azonos árkategóriájú telefon legalább négyszer erősebb hardveresen, jobb kijelzőjük van, és minőségibb anyagokból van, minőségibb összeszerelés mellett. Ha valaki kicsit is ért hozzá, tudja magától is.

De neked úgyis hiába beszélek, csak egy elvakult Samsung-b_uzi vagy.

2012. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
15%
Milyen minőségibb összeszerelésről, minőségibb anyagokról beszélsz? Meg milyen 4x erősebb hardverről? Miért szar a Lumia 610? Fogalmazd már meg ha megtudod. :D Istenem..
2012. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
18%
Galaxy Acet használok 1 éve már, ismerőseimmel egy időben vásároltam. Azóta ők már mindketten cserélték a SE-onjukat, és meg még mindig ugyan ezt használom, karc nélkül, lötyögés nélkül, törés nélkül, belassulás nélkül, fagyás nélkül. Pedig zsebben hordom tok nélkül, volt már többször elejtve is. Szóval nemtudom milyen minőségről beszélsz, mikor az Xperiát 3x vitték szervízbe kijelzővel mert nem reagált, a másik meg 5 perc alatt töltötte be a galériát a "4x erősebb hardverével", ellenben az Ace-el. :)
2012. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!