Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace:miért...

Samsung Galaxy Ace:miért világít néha magától a képernyője?

Figyelt kérdés
Azt észleltem, hogy alkalmanként, amikor fel van teljesen töltve néha felszokott villani, vagy világít 1-2 másodpercet.Ez mért van? Egymás után többször is előfordul, és ez néha idegesítő.

2012. okt. 14. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

van itt pár galaxy ace szagértő, főleg egy 71%-os.

Ő kapásból tud majd válaszolni...


Ha nem csak a flame-hez ért...

2012. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez néhány androidos telefonnak a szoftveres hibája.
2012. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Nem az a gond...

2012. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezekkel már én is találkoztam de csak samsungoknál

szerintem ez valami samsung hiba talán ha ujra teszed az oprendszert akkor lehet hogy megoldódik a gond

2012. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cloofer ***** válasza:
Ez az Android-os telefonok 90%-val elő szokott fordulni, valószínűleg egy alkalmazás, vagy roszabb esetben egy vírus csinálhatja.
2012. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom a 71%-os barátunk és a haverjai ezeket a kérdéseket lexarja...


Valamilyen hibás alkalmazás csinálja ami felébreszti a kijelzőt.

Töltsd le a marketről ezt:Permission dog


Nézd át vele a wake lock részben lévőket. Valamelyik azok közül lesz.

2012. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, kicsit meg tisztítottam a telómat, volt rajta pár dolog, amit nem használtam és lassította a telómat, bár nem mintha tele lett volna velük.Na mind1 remélem jólesz, igaz h csak 1 kis apró dolog, de tud idegesítő lenni.Köszi még1x:D
2012. okt. 15. 14:53
 8/8 anonim válasza:
az unokatesomnak ugyanez volt a problemaja, csak xperia minin. elment a telenorhoz es azt mondtak neki, hogy tul regi a sim kartyaja, es hogy ez egy gyakori problema.
2013. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!