Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android alá van valódi full...

Android alá van valódi full screen-es böngésző, amiben semmiféle gombok/fülek/menük/stb nincsenek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sgs3-on a gyari is ilyen. Milyen telefonod van?
2012. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tabletről beszlek. Android 4 van rajta. A böngészőnek és a z Androidnak is vannak menüi alul felül. De én olyant szeretnék amiben semmi nincs, csak gesztusokkal lehet irányítani!
2012. okt. 15. 08:42
 3/7 anonim ***** válasza:
4.0 gyari bongeszoje is tud full screent.. A beallitasoknal van valahol elrejtve, ha bekapcsolod, a kijelzo szelerol kell behuznod az ujjad, hogy megjelenjenek a kezelogombok.
2012. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem találom, hogy tudna, másrész nem karaok semmiféle kezelőgombkat.
2012. okt. 15. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyrészt keresd tovább, másrészt meg értelmezd, amit írtam.
2012. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Beállítások/Labs/Teljes képernyőt kipipáltam, de az égvilágon semmi változás.

Ott van az Android menüje is, és a Böngésző menüje is!

2012. okt. 15. 20:46
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként lehet hogy nem voltam világos, most megnéztem egy csomó alkalmazást és egyik se tudja szerintem a full screent, ami alatt én azt értem, hogy az Android menüje (Vissza, Home, Apps, stb alsó menüsor ne látszódjék).

Szerintem ez jogos elvárás lenne egy csomó esetben, pl. képnézegető, videó, böngésző, vagy hogy legalább opció lehessen. De semelyik programot nem tudtam rávenni, hogy az alsó menüsort eltüntesse, és az hasunos terület lehessen.

2012. okt. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!